Відвідування музею тільки за попереднім записом
Відвідування музею
Вкажіть свої контактні дані та комфортну дату і час відвідування. Ми Вам зателефонуємо і узгодимо час відвідування.

Вартість:

до 12 років: безкоштовно
з 12 до 18 років: 100 грн
з 18 років: 200 грн

HARLEY-DAVIDSON
Aermacchi AMF MC 65 Shortster

1972 рік випуску
HARLEY-DAVIDSON
Aermacchi AMF MC 65 Shortster
1972 рік випуску
У 1972 році Харлей (Aermacchi) представив Мінібайк Shortster з 65 кубовим двигуном. Це була спроба Харлей залучити дітей до продукції HD. Шортстер
(MC-65) був доступний в трьох різних кольорах. У жовтому, блискучому червоному і блискучому синьому. Крила завжди були з нержавіючої сталі. Наклейки на бензобаку завжди були яскраво-червоними і в «полум'яному стилі».

В одній з реклам даного мотоцикла був зображений хлопчик, що стояв зі своїм мінібайке біля ставка, відображенням у воді був Shortster. У 1972 році Harley Davidson Shortster використовував двотактний одноциліндровий 63.8 кубовий двигун з повітряним охолодженням і трьома Швидкісний передачами. Shortster має трьохшвидкісну коробку передач і переключається з лівого боку. Перша передача біля нейтральної, друга і третя передача нижче.

Передня підвіска для 10-дюймового колеса була телескопічною (не змочується маслом) з внутрішнім розширювальним гальмом. Задня підвіска оснащена маятником з двома амортизаторами, а також внутрішнім гальмом в 10-дюймовому колесі. Паливо було попередньо змішане в співвідношенні 25: 1.