Відвідування музею тільки за попереднім записом
Відвідування музею
Вкажіть свої контактні дані та комфортну дату і час відвідування. Ми Вам зателефонуємо і узгодимо час відвідування.

Вартість:

до 12 років: безкоштовно
з 12 до 18 років: 100 грн
з 18 років: 200 грн

HARLEY-DAVIDSON
JD TWIN

1923 рік випуску
HARLEY-DAVIDSON
JD TWIN
1923 рік випуску
У 1922 році була представлена модель розміром 74 кубічних дюйма під назвою JD. 22JD поставлявся з повним електроустаткуванням, а модель 22FD була оснащена магнітом. Обидві моделі мали V-подібний двигун на впуску і випуску, карбюратор Schebler, трьохшвидкісну трансмісію з ручним перемиканням, сідло з одним ковшом, пружинні передні вилки, задню частину з жорстким хвостом, багажну полицю, підставку для ніг і задній барабан з ножним керуванням. Колісна база була 59,5 дюймів.
Об'єм двигуна 1200 см3
Освітлення і запалювання JD виконувалися з 6-вольтової акумуляторної батареї генератора. Система запалювання включала автоматичний вимикач, розподільник і котушку високої напруги і була розташована позаду двигуна, система була захищена від дощу.

Фарба була з типовим оливковим відтінком з привабливими смужками на подвійних паливних баках і масляному баку. Передні і задні ліхтарі були опциональними, а гумові підніжки були встановлені разом із задньою багажною полицею і підставкою. Всюди було нікелювання, а обода були зафарбовані спицями з нержавіючої сталі.
Дві важливі зміни для Harley-Davidson JD відбулися в 1924 році. Змазування алемітом було введено на всіх поверхнях підшипників, крім тих, які знаходяться всередині двигуна, і заводський шприц для змащування міг нагнітати мастило при тиску 500 фунтів на квадратний дюйм. Рама також була опущена, що призвело до зниження положення при їзді.

У 1926 році з'явилися сльозогінний бензобак і балонні шини, а в 1928 році - регульоване дроселем тиск масла і переднє гальмо.

Моделі JD зарекомендували себе як швидкі, так і надійні, і брали участь в гонках по всьому світу з великим успіхом протягом 1920-х років.