Відвідування музею тільки за попереднім записом
Відвідування музею
Вкажіть свої контактні дані та комфортну дату і час відвідування. Ми Вам зателефонуємо і узгодимо час відвідування.

Вартість:

до 12 років: безкоштовно
з 12 до 18 років: 100 грн
з 18 років: 200 грн

HARLEY-DAVIDSON
X8A Single

1912 рік випуску
HARLEY-DAVIDSON
X8A Single
1918 рік випуску
Мотоцикл Harley-Davidson X8A 1912 був набагато більш просунутою моделлю, ніж перший мотоцикл Harley-Davidson, побудований в 1903 році. Цей мотоцикл був не набагато більше, ніж велосипед з одноциліндровим двигуном потужністю в три кінські сили, встановленим всередині рамних труб.
ПЕРШИЙ МОТОЦИКЛ HARLEY-DAVIDSON, ПОБУДОВАНИЙ У 1903 РОЦІ.
Хоча V-близнюки, які зробили компанію відомою, з'явилися шість років по тому, одноциліндрові машини продовжували представляти основну частину продажів Harley. До 1912 року суспільний попит на додаткову потужність був задоволений X8A, який був оснащений 30-кубічним дюймовим синглом потужністю 4,3 кінських сили.
Масляний насос з ручним керуванням був доданий для розширення існуючої системи гравітаційної подачі, а для більш легкого запуску використовувалося магнітне запалювання. Також новинкою в цьому році стала «Free Wheel Control», одна з перших в галузі систем зчеплення. З його допомогою плавні злети зі старту стали можливі вперше.

Питання комфорту було також розглянуто. Приєднання до традиційної передньої вилки ведучої ланки Harley було новим сідлом «Full Floating», в якому циліндрична пружина, встановлена усередині вертикальної труби рами, амортизувала спинку сидіння, а задня частина сидіння підтримувалася ще двома котушками.